צלם מגנטים בזול

                                                                      מגנטפיק MagnetPic - החברה המובילה בתחום מגנטים לאירועים

 

צלם מגנטים מחיר

כאשר מחפשים צלם מגנטים לאירועים, אחד הפרמטרים המכריעים עבור הצד המזמין , הוא ללא ספק המחיר. אין ספק כי זהו פרמטר חשוב שאמורים לקחת בחשבון, אך לא רק, ובעיקר לא העיקרי מבינהם, כי אם כבר החלטתם לפנק את האורחים בתמונות מזכרת מהאירוע, נדאג שהם גם יהיו איכותיות ולא רק על מנת לסמן וי. מחיר צלם מגנטים לאירועים מורכב מהמון קריטריונים שנעסוק בהמשך, העיקריים בינהם הם: תקופת האירוע, חומרי הגלם איתם הוא עובד, מיקום האירוע ועוד. טווחי המחירים של צלם מגנטים מתחילים מ 600₪ לאירוע קטן ונעים מעלה. תלוי במיקום, במשך זמן העבודה של הצלם ובגודלו של האירוע.

 

צלם מגנטים בזול

אחת הטעויות הנפוצות ביותר בקרב זוגות אשר מחפשים צלם מגנטים בזול, היא כאשר הם מגיעים לחברה מסוימת והמשפט הראשון שהם מעלים, לאחר קבלת הצעת המחיר היא " אבל אצלו קיבלתי מחיר זול יותר". אז בואו ונחסוך את המשפט הזה מכמה סיבות: כל אחד מתחייב על הכמות, על איכות הצילום ועל החומרים אשר הוא מסוגל להעניק ואיתם הוא עובד, ועל כן לא ניתן להשוות בין כל חברה אשר מציעה את שירותיה לצילום מגנטים. לצורך הדוגמא: אם נבקש הצעת מחיר לרכב מסוג מרצדס מחברה מסוימת ולאחר מכן נקבל הצעת מחיר על רכב סוסיתא מחברה שונה, האם נוכל להשוות בינהם ולהגיד שהמחירים שונים? כל חברה עובדת עם צלמים שונים, ציוד צילום שונה וחומרי הדפסה שונים, לכן לעולם לא נקבל את אותה תמונת מגנט מחברות שונות. צלם אשר מציג את עצמו כבעל מחירים אטרקטיביים והוא צלם מגנטים בזול, אשר מציע לכם חבילה ב500₪ מיד צריך להדליק עבורכם נורה אדומה. לצלם מגנטים יש עלויות קבועות של: עלויות חומרים, עלויות הגעה למקום האירוע ( דלק, בלאי רכב), עלות עובד, מיסים ומע"מ. עלויות אלה מסתכמים במעל ל500 ₪ עבור אירוע, מכאן שצלם שהציע לכם חבילה של 500 ₪, צריך להוציא כסף מהכיס, או להגיע לבד ללא עובד נוסף ולהעלם בהמון חלקים של האירוע, או שמא להשתמש בחומרים זולים מאוד, על מנת להרוויח משהו באירוע. באירוע שאתם משקיעים המון זמן וכסף, שנע בעשרות/ מאות אלפי שקלים, אל תחסכו כמה שקלים בודדים בסגירת צלם מגנטים לאירועים, התוצאות יהיו בהתאם.

 

DSC_9042

 

קריטריונים לקביעת מחיר

כאשר אתם פונים לקבלת הצעת מחיר מחברה לצילום מגנטים, קיימים מספר קריטריונים שיקבעו את מחירה הסופי של החבילה:

 

* גודל האירוע : אחד הקריטריונים המשפיעים ביותר על המחיר הוא גודלו של האירוע, בדרך כלל חתונה תהיה יקרה יותר מחינה, וכך גם בר מצווה תהיה יקרה יותר מברית. כמות המוזמנים מהווה משקל רב במחיר הסופי המשוקלל וזאת מכיוון שיותר אורחים = יותר תמונות = יותר מגנטים

 

* תקופת האירוע: קריטריון נוסף, אומנם לא מהמרכזיים, הוא תקופת האירוע, האם מדובר בקיץ/חורף, האם באותה תקופה החברה עמוסה באירועים או שפחות.

 

* ותק הצלם: צלמים ותיקים עם ניסיון באירועים בד"כ ידעו לעשות את האירועים בצורה טובה מצלמים בתחילת דרכם, בין אם מדובר ביחס לאורחים, תזמון הוצאת המגנטים, זמני הגעה לאירוע, שליטה באירוע ועוד.

 

* מיקום האירוע: ככל שהאירוע יהיה רחוק ממגוריו של צלם המגנטים, כך המחיר יעלה. לצורך הדוגמא אם נערוך אירוע בירושלים ונזמין צלם מגנטים מנהריה, העלויות יהיו יקרות יותר, אומנם לא באופן קיצוני שמצריך בדיקה, אבל החבילה תתייקר בעוד כ100 ש"ח.

Call Now Buttonחייגו עכשיו