מתנות ליום האהבה

                                                                      מגנטפיק MagnetPic - החברה המובילה בתחום מגנטים לאירועים

 

מתנות ליום האהבה

יום האהבה הגיע ויחד איתו מתחילים הרעיונות לבחירת המתנות לבן/ בת הזוג. מצד אחד אנחנו רוצים לחגוג ולסמל את אהבתנו בכך שאנו מפנקים את הבן האדם האהוב שנמצא לצידנו, ולהעניק לו יחס ומתנה מושקעת. ומצד שני אנחנו לא אמורים לפשוט רגל ביום הזה בשנה ולא אמורים להתפזר ולהשקיע סכומים מטורפים.
ריכזנו עבורכם רעיון מקורי יפה ובמחיר לכל כיס עבור מתנה ליום האהבה.

 

בלוקים בהקדשה אישית

בין אם אתם מחפשים מתנות לגבר ליום האהבה או שמא מתנות ליום האהבה לאישה, בלוקים ליום האהבה יתאימו בדיוק להגדרות שלכם. בלוקי העץ הינם חתיכות עץ מעוצבות במגוון גדלים ועליהם תולבש התמונה המשותפת שלכם. בין היתר ניתן להוסיף משפט אהבה מנצח, מסגרת וכל רעיון אחר שאתם מעוניינים. הבלוקים ניתנים להנחה בכל מקום בבית ואף ניתנים לתלייה. בלוקי עץ ליום האהבה בשונה ממתנות אחרות, הינה מתנה שנשמרת איתכם לאורך שנים, להבדיל מסלסלאת שוקולד, ועל כן ייחודה.
בנוסף בלוקי העץ מגיעים עטופים בסרט וצלופן וניתנים לשליחה בדואר לכל מקום בארץ.

 

ט8ןטול

 

איך לבחור חברה להכנת הבלוקים

אחרי שכבר החלטנו על המתנה, ואנו מעוניינים לפנק את בן/ בת הזוג האהוב בבלוק עץ איכותי עם תמונה משותפת, כל שנותר הוא לבחור את החברה שתעשה עבורנו את העבודה. הקריטריונים שאליהם נשים לב הם: איכות ההדפסה, צבע הבלוק, האם קיים עורך שיערוך עבורנו את התמונה ואת התוספות הרצויות, עלויות ועוד. צרו איתנו קשר עוד היום וקבלו תשובות לכל השאלות שלכם.
וזכרו לסיום, לא משנה אם תבחרו בבלוקים כמתנה אישית או בכל מתנה אחרת, אל תתעלמו מהיום הזה, כל עוד עשיתם את זה מהלב, לא חשובה העלות, בן/בת הזוג ידעו להעריך את זה.

Call Now Buttonחייגו עכשיו